Contact
Telefoon
U kunt ons telefonisch bereiken van maandag t/m vrijdag van 8:30 tot 17:00 uur!
E-mail

Wij beantwoorden uw vragen graag per e-mail.
Mail ons 24 per dag!

Formulier
Heeft u nog vragen?

Voor schriftelijke vragen kunt u ons contactformulier gebruiken.

» Naar het contactformulier



Adres

SPRINTIS Schenk
GmbH & Co. KG
Sales Office BeNeLux
Industrieweg 13 A
1521 NC Wormerveer
Nederland

Belangrijke mededeling: Vanwege de omschakeling van ons voorraadbeheersysteem kunnen er vanaf 14 juli 2026 tijdelijk beperkingen optreden bij de afhandeling van uw bestellingen en klantvragen. We gaan ervan uit dat we uw bestellingen en vragen vanaf week 31 weer zoals gewoonlijk kunnen afhandelen. Wij danken u voor uw begrip en geduld tijdens deze overgangsfase.

Magneet met rubbercoating met inwendige schroefdraad zwart  | 22 mm

Magneet met rubbercoating met inwendige schroefdraad zwart | 22 mm

Artikelnummer MSXX000867
Omschrijving

Neodymium magneet met rubbercoating, hoge afschuifkracht, M4 schroefdraad, 5,9 kg houdkracht, de rubbercoating beschermt gevoelige oppervlakken

2,86 €inc. Btw. 2,40 €excl. BTW

excl. verzendkosten

Verzendklaar
Leverbaar, Levertijd: 2-4 werkdagen
Stuks
  • Prijsoverzicht
    Prijs per 1 Stuks
  • vanaf 1
    2,86 €
  • vanaf 5
    2,68 €
  • vanaf 10
    2,50 €
  • vanaf 25
    2,32 €
  • vanaf 50
    2,08 €
  • vanaf 100
    2,02 €
  • vanaf 250
    1,74 €
excl. BTW
  • PayPal betaling mogelijk

  • Klaar voor verzending over 24u

  • Grote hoeveelheden direct leverbaar

Rubberen magneetsystemen zijn een eenvoudige en effectieve oplossing voor het bevestigen van voorwerpen op metalen oppervlakken. De platte magneten zijn omhuld met een antislip, rubberachtige kunststof (TPE), die oppervlakken beschermt tegen krassen en ze gemakkelijk te verwijderen maakt. Een ander positief kenmerk van de rubberen coating zijn de verhoogde verplaatsingskrachten en de verhoogde corrosiebestendigheid. De rubberen coating heeft ook een geluidsreducerend effect, dat het volume vermindert wanneer de magneet op het oppervlak wordt geplaatst. Onze magneten zijn verkrijgbaar in verschillende vormen, maten en designs, waardoor ze geschikt zijn voor elk doel.

Informatiebladen & downloads

  •  

Veiligheidsinformatie & waarschuwingen

|Let op: sterk magnetisch effect - kan invloed hebben op pacemakers, medische apparatuur en andere elektrische apparaten en creditcards. Houd afstand.|Let op: Gevaar voor beknelling - sterke magnetische kracht. Voorzichtig behandelen. Niet geschikt voor kinderen.|Let op: gevaar voor inslikken - magneten kunnen levensbedreigende complicaties veroorzaken als ze worden ingeslikt. Buiten bereik van baby's en kinderen bewaren.
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Er zijn geen reacties op dit artikel.