Contact
Telefoon
U kunt ons telefonisch bereiken van maandag t/m vrijdag van 8:30 tot 17:00 uur!
E-mail

Wij beantwoorden uw vragen graag per e-mail.
Mail ons 24 per dag!

Formulier
Heeft u nog vragen?

Voor schriftelijke vragen kunt u ons contactformulier gebruiken.

» Naar het contactformulier



Adres

SPRINTIS Schenk
GmbH & Co. KG
Sales Office BeNeLux
Industrieweg 13 A
1521 NC Wormerveer
Nederland

Magneet met rubbercoating met haak 31 mm | zwart

Artikelnummer SET.MS.GU.GB.31.SHK.02
Omschrijving

Magneet met rubbercoating met haak voor snelle bevestiging op magnetische oppervlakken. Ideaal voor het ophangen van borden, gereedschap of kabels in werkplaatsen, magazijnen of thuis. Verkrijgbaar in verschillende kleuren en maten.

4,74 €inc. Btw. 3,98 €excl. BTW

excl. verzendkosten

Verzendklaar
Leverbaar, Levertijd: 2-4 werkdagen
Stuks
  • Prijsoverzicht
    Prijs per 1 Stuks
  • vanaf 1
    4,74 €
  • vanaf 10
    3,68 €
  • vanaf 20
    3,50 €
  • vanaf 40
    3,26 €
  • vanaf 100
    3,06 €
  • vanaf 250
    2,36 €
excl. BTW
  • PayPal betaling mogelijk

  • Klaar voor verzending over 24u

  • Grote hoeveelheden direct leverbaar

Onze rubbergecoate magneten met haken bieden een slimme oplossing voor iedereen die voorwerpen snel, veilig en zonder ingewikkelde montage wil bevestigen. De set bestaat uit een rubbergecoate magneet met schroefdraad en een bijpassende schroefhaak die eenvoudig kan worden vastgeschroefd. De magneet hecht betrouwbaar op alle magnetische oppervlakken, zoals stalen balken, rekken of machinebehuizingen. Aan de haak kunnen vervolgens gemakkelijk borden, gereedschap, kabels of decoraties worden opgehangen. Ideaal voor gebruik in werkplaatsen, magazijnen, verkoopruimtes of in de privésfeer.

De rubberen coating beschermt gevoelige oppervlakken tegen krassen en voorkomt wegglijden, zelfs bij lichte belasting vanaf de zijkant. Tegelijkertijd werkt de coating corrosieremmend en geluiddempend, wat het gebruik nog aangenamer maakt. De haak kan indien nodig worden vervangen, wat maximale flexibiliteit bij het gebruik van het magneetsysteem mogelijk maakt.

Verkrijgbaar in verschillende kleuren en maten, past de neodymium magneet met rubberen coating en haak discreet in elke omgeving en biedt tegelijkertijd een betrouwbare grip. Sterke magneten met haken zijn de praktische keuze voor iedereen die orde wil scheppen of dingen goed zichtbaar wil plaatsen – zonder te boren of te lijmen.

Informatiebladen & downloads

  •  
Omschrijving
rubbergecoate haakmagneet
Kleur
zwart
Materiaal
neodymium, rubber, staal
Diameter
31 mm
Totale hoogte
25 mm
halsdiameter
7 mm
Pothoogte
6 mm
Schroefdraad
M4
Houdkracht magneten
9 kg
afschuifsterkte
3,5 kg
Uitvoering
met schroefhaak
NB
Productbundeling: beide onderdelen worden afzonderlijk verpakt geleverd en moeten nog aan elkaar worden geschroefd.
Leveringsvoorwaarden
ongemonteerd
EAN-code
4068243986426
Gewicht
0,023 kg / 1 Stuks

Fabrikant

SPRINTIS Schenk GmbH & Co. KG
Ludwig-Weis-Straße 11  
D-97082 Würzburg
[email protected]

Er zijn geen reacties op dit artikel.