Contact
Telefoon
U kunt ons telefonisch bereiken van maandag t/m vrijdag van 8:30 tot 17:00 uur!
E-mail

Wij beantwoorden uw vragen graag per e-mail.
Mail ons 24 per dag!

Formulier
Heeft u nog vragen?

Voor schriftelijke vragen kunt u ons contactformulier gebruiken.

» Naar het contactformulier



Adres

SPRINTIS Schenk
GmbH & Co. KG
Sales Office BeNeLux
Industrieweg 13 A
1521 NC Wormerveer
Nederland

Belangrijke mededeling: Vanwege de omschakeling van ons voorraadbeheersysteem kunnen er vanaf 14 juli 2026 tijdelijk beperkingen optreden bij de afhandeling van uw bestellingen en klantvragen. We gaan ervan uit dat we uw bestellingen en vragen vanaf week 31 weer zoals gewoonlijk kunnen afhandelen. Wij danken u voor uw begrip en geduld tijdens deze overgangsfase.

Dispersielijm Binderflex cacheer lijm K241

Artikelnummer LEXX000058
Omschrijving

Dispersielijm Binderflex cacheer lijm K241, kleurloos transparant, vloeibaar, emmer met 25 kg

267,63 €inc. Btw. 224,90 €excl. BTW

excl. verzendkosten

Verzendklaar
Leverbaar, Levertijd: 2-4 werkdagen
Stuks
  • Prijsoverzicht
    Prijs per 1 Stuks
  • vanaf 1
    267,63 €
  • vanaf 4
    245,02 €
  • vanaf 12
    197,30 €
  • vanaf 18
    178,38 €
excl. BTW
  • PayPal betaling mogelijk

  • Klaar voor verzending over 24u

  • Grote hoeveelheden direct leverbaar

Attentie:
Lijmen worden op uw verzoek en op eigen risico bij koude temperaturen verzonden. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor temperatuurschade.
Op verzoek kunnen palletzendingen tegen meerprijs met een thermische hoes worden verzonden. Mocht u vragen hebben, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen via 085 877 1356.

BINDERFLEX K241 is ontwikkeld voor het verlijmen van vouwdozen, vouwkratten en zakken. De lijm heeft goede machinale verwerkingseigenschappen en vertoont een goede natte tack en eindhechting op aluminium en PE-gecoat papier, polystyreen en zelfklevende UV-vernissen.

BINDERFLEX K241 is de opvolger van Binderflex K240, die werd gebruikt voor het verlijmen van gecoat of PE-gecoat papier en kartonkwaliteiten en voor vensterverlijming van polystyreen films en diepvriesverpakkingen.

Informatiebladen & downloads

  •  
Opmaak
emmer met 25 kg
Kleur
farblos
Wijze van aflevering
flüssig
pH-waarde
ca. 7,9
Type
cacheerlijm / dispersielijmen
Viscositeit
ca. 825 mPas
Omschrijving
Binderflex K241
EAN-code
4068243050509
Gewicht
26,000 kg / 1 Stuks

Fabrikant

SPRINTIS Schenk GmbH & Co. KG
Ludwig-Weis-Str. 11
97082 Würzburg
U moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.
Er zijn geen reacties op dit artikel.